Casa No Thermas Village
| Gratis Wi-Fi | Simbassäng Säsongsöppen utomhuspool | Luftkonditionering |
Hotellet Casa No Thermas Village Caldas Novas ligger inom 10 minuters bilresa från Liberty Square och 4 km från Clube Privé. Detta hotell har säkerhetsfaciliteter, inklusive 24-timmars säkerhet.
DiRoma Acqua Park ligger också 4,1 km från hotellet. Känn dig i total harmoni med naturen genom att besöka Jardim Japones, inom 15 minuters bilresa från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Jardins diRoma3,4 km
- Monument Hot Waters4,2 km
- Jardim Japones3,2 km
- Serra Verde Shopping3,9 km
- Santuário de Nossa Senhora da Salette1,8 km
- Shrine of Nossa Senhora da Salette1,7 km
- Jardins Acqua Park4 km
- Caldas Novas Yacht Club3,8 km
- Flygplatser
- Caldas Novas Flygplats7 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- 24-timmars säkerhet
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Säsongsöppen utomhuspool
- Bastu
- Grunda delen
På rummet
- Luftkonditionering
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Hur långt är Caldas Novas från hotellet Casa No Thermas Village?
Det är 5 km mellan Caldas Novas flygplats och hotellet Casa No Thermas Village. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Casa No Thermas Village?
Gäster på hotellet Casa No Thermas Village måste checka ut vid 14:00. - ❓
Vilken typ av pool erbjuder hotellet Casa No Thermas Village?
Hotellet Casa No Thermas Village har en pool.